Вітер, сонячна гібридні вуличні ліхтарі

Вітер, сонячна гібридні вуличні ліхтарі. Вітер і сонячна вуличні ліхтарі, також званий Сонячна гібридні вуличні ліхтарі Особливості вітру і сонячної вулиці вогні: два зарядки режимі сонячної вуличні ліхтарі призначені

Відомості про продукт

Напрямку Yangzhou Bright сонячної рішень Co., Ltd є одним з провідних Китай вітру сонячні гібридні вуличні ліхтарі виробників і постачальників і як професійна компанія, у нас є наші власні продуктивним заводу, який здатний виробляти найкращі і найновіші вітру сонячні гібридні вуличні ліхтарі, вітер, сонячна гібридні вуличні ліхтарі, вітру і сонячної вуличні ліхтарі, сонячна гібридні вуличні ліхтарі, вітру і сонячної вуличні ліхтарі продукти , Ласкаво просимо до купити або оптова продаж товарів від нас.

Вітер, сонячна гібридні вуличні ліхтарі.
Вітер і сонячна вуличні ліхтарі, також званий Сонячна гібридні вуличні ліхтарі

Особливості вітру і сонячної вуличних ліхтарів:
Два зарядки режимі сонячної вуличні ліхтарі призначені в одну комбінованої системи, якщо існує сонячного світла, але не вітрової енергії, сонячні панелі можуть заряджає батарею, тим часом, якщо немає енергії вітру, але не сонячного світла, вітрової турбіни можна зарядити акумулятор. Якщо обидва вітер і сонячна енергія є досить гарні, обидва можна зарядити акумулятор.

Деякі моделі вітер Сонячна Гібридна сонячної вуличних ліхтарів:

Назва: Сонячна гібридні вуличні ліхтарі
Модель: BRW-W1
Розроблений живлення: 30W-120W

Назва: Сонячна гібридні вуличні ліхтарі
Модель: BRW-W2
Розроблений живлення: 30W-120W

Перевага вітротурбіни Сонячна гібридні вуличні ліхтарі

A.Generating влади день і ніч з панелі сонячних батарей вироблення електроенергії від сонця в день і Сонячний вітер турбіни від вітру в день і також в ніч, інтеграції сонячної та вітрової енергії зробити сонячні вуличні ліхтарі працює стабільніше.

B. баланс різниця виводу сезонних влада вітру і сонячноїC. незалежної системи, без сітки міста кабель потрібнийД. батарейЕ. Простота установки, нескладна операція, застосовні в більшості дорігРозумне ф. система контролю освітлення, обслуговування безкоштовне

Основні додатки вітер, сонячна гібридні вуличні ліхтарі
А. шосе; B. головної дороги міста; C. школа кампусу дороги; Д. тротуарі; Е. шлях; Ф. ферми і ранчо освітлення
Г. Villa освітлення; H. Ландшафтне освітлення - парк, квадратний д. I. особливо використовується для тих областях, з гарним вітрової енергії

BR СОНЯЧНОГО вітру Марк турбіна Сонячна гібридні вуличні ліхтарі:
Сонячна бр має кілька роду Вітер турбіни Сонячна Гібридна освітлення системи, призначеної для різних вантажопідйомністю і природних ресурсів стан, гібридна система вимагає точного розрахунку й проектування відповідно до застосування стану Вулично-дорожня погодні умови, місцевості, і т. д. В іншому випадку системи мають проблеми — наприклад, неефективного освітлення, повний ніяка сила в дощовий сезон або навіть питання безпеки. Будь ласка, надішліть нам свій вантажопідйомність і область застосування по електронній пошті, ми будемо цитатою з чітко Настроюване рішення призначені відповідно.

BRW-W1 установки

BRW-H1 установки

Установка BRW-D1

Установка BRW-D2

Установка BRW-D3

Установка BRW-B1

Шановний добродію або менеджер зі закупівель,
Спасибо за ваш час на читання нашого веб-сайту вітру сонячні гібридні вуличні ліхтарі ретельно, якщо у вас є свій власний дизайн або детальні вимоги, можна надіслати нам електронної пошти.
Також якщо ви не знаєте, дизайн, ви можете розповісти нам дорожні умови, як дорога довжину, ширину дороги, скільки смуги? Він використовується для світло-місто великої дороги або світло-невеликий дороги сільській місцевості? Так що ми можемо розробити для вас.
Також ви повинні сказати нам яке місто чи ви з, так що ми можемо перевірити сонячної і погодні умови, перш ніж робити конструкцій.
PLS Відішліть листа за адресою sales@brsolar.net
Ще раз спасибі за ваш час і сподіваюся, що бізнес разом для великих ринках вітру сонячні гібридні вуличні ліхтарі.

Розслідування