Відкритий Рекламний щит

Відкритий Billboard: Зовнішніх рекламних щитів вплетені в тканину наших днів до дня життя, і 4 в 5 людей повідомлення Білборди і 71% вважають, що рекламні щити є дуже ефективним при досягненні ними з оголошення

Відомості про продукт

Напрямку Yangzhou Bright сонячної рішень Co., Ltd-один з провідних Китай відкритий billboard виробників та постачальників, і як професійна компанія, у нас є наші власні продуктивним завод, який може виробляти найкращі і найновіші відкритий billboard продукти, Ласкаво просимо до купити або Гуртові товари від нас.

Відкритий Billboard:
Зовнішніх рекламних щитів вплетені в тканину наших днів до дня життя, і 4 в 5 людей повідомлення Білборди і 71% вважають, що рекламні щити є дуже ефективним при досягненні ними з рекламних повідомлень, коли вони диск.
Люди їзди на роботу і витрачати в середньому 10 годин в свої машини кожного тижня. Білборди може доставити дуже високий рівень охоплення та частоту переглядів кампанії; через шосе, шосейні дороги, головні магістралі в передмістях і КБР, д
Так багато великі компанії, як витрачати гроші на рекламних щитах просувати свою назву, і ми можемо бачити ці Біл-борди всюди.

Наші рекламні щити, у тому числі:
Дві сторони Білборди; Три сторони Білборди; Сонячна Білборди

Переваги BR сонячної позначені відкритий Billboard:
1. семи років досвіду, якість гарантовано. Вся сталевого структури гарантії терміну служби 10 років і чинить опір вітер швидкістю в 150 км/год, використовуючи стандартний матеріалу відповідно до GB і потрібно зустрітися місцевих погодних умов
2. відкритий формат є повністю розроблені і пересувний модульні чином, з болт куля сітчастою структурою; Який дозволяє виробництва гнучкість простій транспорту та зберігання та простіше монтаж.
3. ми маємо сильний можливості справу всіх видів сталі Billboard зустрітися вашу вимогу.
4. керівництво установки, у нас є наші власні установки працівників, так що може служити для наших клієнтів краще.

Якщо ви хочете, щоб зробити покупки, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Деякі фотографії відкритий Billboard, коли виробництво

Шановний добродію або менеджер зі закупівель,
Спасибо за ваш час на читання наш сайт відкритий Billboard ретельно, якщо у вас є свій власний дизайн або детальні вимоги, Pls Відішліть листа за адресою sales@brsolar.net і розповісти нам потрібні кількості.
Ще раз спасибі за ваш час і сподіваюся, що бізнес разом для великих ринках відкритий Billboard.

Розслідування