Головна > Культура & Новини > Зміст

UAE 420pcs літієва батарея в серпні 2017 року

Aug 30, 2017

Літійова акумуляторна батарея для сонячних вуличних ліхтарів Модель 18650 Специфікація. Це нове покоління акумуляторних батарей для сонячних програм, що використовують відновлювані джерела енергії для домашнього споживання, особливо для сонячних фотоелектричних установок. Літієвий акумулятор має безліч переваг, таких як менший об'єм живлення , довший , більший об'єм, надійність, захист навколишнього середовища тощо.

Цей клієнт є одним з наших безперервних клієнтів, який до сих пір наказав Solar LED Street Lights більш ніж на 1000 штук, загальні замовлення включають батареї та сонячні батареї, сонячне світло ALL-IN-ONE, набори сонячного освітлення для будинку від 2011 до 2017 р. Від нас, зараз ми є не тільки партнером з хорошими стосунками, але і ми є сім'єю.

У цьому році ми будемо мати великі замовлення на світлодіодні світлодіодні ліхтарі, ми дуже раді, і ми обіцяємо їм зберігати високу якість, хорошу ціну та сервіс після продажу, як і раніше, вони сказали, що ми впевнені у своєму майбутньому.

Кількість замовлень: літієва батарея 420pcs 12V / 70AH.

Тут докладні фотографії UAE 420pcs літієвого акумулятора для вашої довідки


新1-1_副本_副本.jpg

Ми, BR SOLAR, розглядаємо замовника як нашого Бога, звертаємо увагу на якість.

Якщо ви хочете більше дізнатись про нас, ласкаво просимо ввести:   www.cnstreetlight.com

 

Керівник фірми BR SOLAR, застосовується в більш ніж 110 країнах.

Тел: + 86-15252528980 Пошта: manager@cnstreetlight.com

Дякуємо за ваш час, читаючи та обмінюючись інформацією ОАЕ 420pcs літієвої батареї, і якщо ви зацікавлені, PLS поштою або зателефонуйте нам.