Технологічні інновації для прискорення сонячної теплової енергетики модернізація

Сонячної теплової енергетики сьогодні можна сказати, що зазнали "від гаряча вода тепла", "в комерційних до промислових", "розкидані до інтеграції" технічного прогресу. Поряд з технічними інноваціями і прориви в найближчі кілька років, сонячної теплової енергетики вже має "високої температури", "промисловий енергії використання" до "Сонячна будівлі інтеграції" умов промислової оновлення.

Заповнити 150 ℃ температури технології

В 21 столітті Китаю вступила в період бурхливого розвитку, великих компаній виникло один раз в ставку, низькі ціни конкуренцію промисловості циклу, в результаті чого до температури в сонячної додатках всі зупинити на гарячі рівні. До 2010 року, 150 ℃ температури району технології бланк сонячної повну склянку вакуумні труби і трубки вакуумні набір гарячі пристрою доступні, тільки реальні досягнуто доводиться сонячної застосування від гарячого тепла зміни, відкрив має сонячне опалення охолодження і опріснення морської води і промислового і сільськогосподарського з гарячі, кілька застосування обладнання, одним махом став сонячних гарячого за допомогою найбільш важливим з віхою - не тільки можуть забезпечує гарячої , також можна ефективного виробництва енергії.

Справді, в основних частин Ламповий колекціонерів "при владі", Сонячний водонагрівач досвід CPC U Ламповий колекціонерів і титан покриттям "Титан золото" типовий перехідного періоду. Linuo Група успішно розвивається CPC U Ламповий колекціонерів до 120 ℃ гарячої води не тільки поклав великих масштабах сонячної гарячої води інженерії, буде палива заданої температури в теплоенергетика народився.

Інтегровані системи промислового енергії опалення

Низьковуглецевих епохи стала одним із координаторів заощаджується енергія, будівництво енергоефективності, промислових енергозбереження, національної енергозберігаючі скорочення викидів пріоритетним завданням. Загальне споживання енергії в промислових енергоспоживання займає всього суспільства 70% від фону, сонячної індустрії застосування теплової енергії є головним пріоритетом і промислових тепло зосереджено на реальність 80-250 ℃ Сонячна компаній попереду шторм.

Незважаючи на труднощі, CPC температури на основі технології сонячної енергії, інтегрована з новий котел, система з котел, сонячні системи опалення був успішно розроблений як заплановано. Цей інтегрований набір Термодинамічна система на основі температура в районі гарячих 5200 кв. м., збереження 1156 тонн стандартний вугілля, викиди вуглекислого газу 3005 тонн, завершено фундаментальних змін Сонячна енергія промисловості з житлових промислових.

Спліт perfect поєднання технологій і архітектура

У порівнянні з етапів сонячної енергії тепловий утилізації технології досліджень, "будівництво" опускають в процесі весь розвитку. Багато років тому, водонагрівачі тільки проживання в цивільних фази, більше, ніж щоб вирішити захворювання, викликане установки сонячної енергії майнових суперечок, архітектурні розмаїття, але й вище води нагрівач бізнес-вимог.