Головна > Культура & Новини > Зміст

Технологічні інновації для прискорення сонячної теплової енергетики модернізація

Aug 04, 2015

Сонячної теплової енергетики сьогодні можна сказати, що зазнали "від гаряча вода тепла", "в комерційних до промислових", "розкидані до інтеграції" технічного прогресу. Поряд з технічними інноваціями і прориви в найближчі кілька років, сонячної теплової енергетики вже має "високої температури", "промисловий енергії використання" до "Сонячна будівлі інтеграції" умов промислової оновлення.

Заповнити 150 ℃ температури технології

В 21 столітті Китаю вступила в період бурхливого розвитку, великих компаній виникло один раз в ставку, низькі ціни конкуренцію промисловості циклу, в результаті чого до температури в сонячної додатках всі зупинити на гарячі рівні. До 2010 року, 150 ℃ температури району технології бланк сонячної повну склянку вакуумні труби і трубки вакуумні набір гарячі пристрою доступні, тільки реальні досягнуто доводиться сонячної застосування від гарячого тепла зміни, відкрив має сонячне опалення охолодження і опріснення морської води і промислового і сільськогосподарського з гарячі, кілька застосування обладнання, одним махом став сонячних гарячого за допомогою найбільш важливим з віхою - не тільки можуть забезпечує гарячої , також можна ефективного виробництва енергії.

Справді, в основних частин Ламповий колекціонерів "при владі", Сонячний водонагрівач досвід CPC U Ламповий колекціонерів і титан покриттям "Титан золото" типовий перехідного періоду. Linuo Група успішно розвивається CPC U Ламповий колекціонерів до 120 ℃ гарячої води не тільки поклав великих масштабах сонячної гарячої води інженерії, буде палива заданої температури в теплоенергетика народився.

Інтегровані системи промислового енергії опалення

Низьковуглецевих епохи стала одним із координаторів заощаджується енергія, будівництво енергоефективності, промислових енергозбереження, національної енергозберігаючі скорочення викидів пріоритетним завданням. Загальне споживання енергії в промислових енергоспоживання займає всього суспільства 70% від фону, сонячної індустрії застосування теплової енергії є головним пріоритетом і промислових тепло зосереджено на реальність 80-250 ℃ Сонячна компаній попереду шторм.

Незважаючи на труднощі, CPC температури на основі технології сонячної енергії, інтегрована з новий котел, система з котел, сонячні системи опалення був успішно розроблений як заплановано. Цей інтегрований набір Термодинамічна система на основі температура в районі гарячих 5200 кв. м., збереження 1156 тонн стандартний вугілля, викиди вуглекислого газу 3005 тонн, завершено фундаментальних змін Сонячна енергія промисловості з житлових промислових.

Спліт perfect поєднання технологій і архітектура

У порівнянні з етапів сонячної енергії тепловий утилізації технології досліджень, "будівництво" опускають в процесі весь розвитку. Багато років тому, водонагрівачі тільки проживання в цивільних фази, більше, ніж щоб вирішити захворювання, викликане установки сонячної енергії майнових суперечок, архітектурні розмаїття, але й вище води нагрівач бізнес-вимог.