Головна > Культура & Новини > Зміст

Сонячні Світлодіодних вулиці запалює буде замінити вулиці AC світлодіодні ліхтарі

Aug 04, 2015

Зараз, можливо, дуже мало хто сумніваюся, переваги Світлодіодним вуличний освітлення відносно ГЕС лампа. Однак, це прикро, що Світлодіодних ламп і раніше використовувалися живлення змінного струму, AC схем з одного боку технології світла вже дуже літні, і сонячних ліхтарів там є багато факторів невизначеним, з іншого боку, основну увагу було первісних інвестицій є занадто великий, щоб ігнорувати багато переваг сонячної енергії.

Відомі сонячної один з найбільш важливою перевагою є те, що невичерпні і найчистішим поновлюваних! Він вирішить проблему потепління землі! Він у кінцевому підсумку замінити всі енергії!

Чергування світлодіодні вогні сонячні Світлодіодних вогнів?

Але дійсно хочете замінити всі енергії з сонячної енергії все ще довгострокових і важким завданням, хоча сонячної енергії скрізь, проте його колекції потребує деяких експозиції області. Пустелі є найбільш ідеальне розташування, але міжміського передачі і розподілу буде споживати велика кількість дорогих мідний дріт, лише значення поряд з параметром пустелі міст, щоб випробувати. Час в густонаселених районах великих містах дуже важко знайти такі на порожній відкриті місця. Обмежені економічну ситуацію в сільській місцевості і навряд чи вони в даний час на великих масштабах. Будь-які нові речі краще всього почати з майструвати та використання "доморощені" підхід, вуличного освітлення є одним з кращих перші сонячні пілотний проект. Крім того, збереження та викидів скорочення споживання енергії повинні бути виступав за урядом, навіть як Німеччини як державні субсидії продати. На щастя вулиці проекту – проект уряду, здійснюється шляхом торгів уряд. Уряд урядовців повинні ясно розуміти, світлодіодні лампи, безсумнівно, Замініть лампу, високого тиску натрію, в той же час, сонячна Лампа вулиці світлодіодні все це заміна ПС влади світлодіодні ліхтарі.