Сонячні Світлодіодних вулиці запалює буде замінити вулиці AC світлодіодні ліхтарі

Зараз, можливо, дуже мало хто сумніваюся, переваги Світлодіодним вуличний освітлення відносно ГЕС лампа. Однак, це прикро, що Світлодіодних ламп і раніше використовувалися живлення змінного струму, AC схем з одного боку технології світла вже дуже літні, і сонячних ліхтарів там є багато факторів невизначеним, з іншого боку, основну увагу було первісних інвестицій є занадто великий, щоб ігнорувати багато переваг сонячної енергії.

Відомі сонячної один з найбільш важливою перевагою є те, що невичерпні і найчистішим поновлюваних! Він вирішить проблему потепління землі! Він у кінцевому підсумку замінити всі енергії!

Чергування світлодіодні вогні сонячні Світлодіодних вогнів?

Але дійсно хочете замінити всі енергії з сонячної енергії все ще довгострокових і важким завданням, хоча сонячної енергії скрізь, проте його колекції потребує деяких експозиції області. Пустелі є найбільш ідеальне розташування, але міжміського передачі і розподілу буде споживати велика кількість дорогих мідний дріт, лише значення поряд з параметром пустелі міст, щоб випробувати. Час в густонаселених районах великих містах дуже важко знайти такі на порожній відкриті місця. Обмежені економічну ситуацію в сільській місцевості і навряд чи вони в даний час на великих масштабах. Будь-які нові речі краще всього почати з майструвати та використання "доморощені" підхід, вуличного освітлення є одним з кращих перші сонячні пілотний проект. Крім того, збереження та викидів скорочення споживання енергії повинні бути виступав за урядом, навіть як Німеччини як державні субсидії продати. На щастя вулиці проекту – проект уряду, здійснюється шляхом торгів уряд. Уряд урядовців повинні ясно розуміти, світлодіодні лампи, безсумнівно, Замініть лампу, високого тиску натрію, в той же час, сонячна Лампа вулиці світлодіодні все це заміна ПС влади світлодіодні ліхтарі.