Головна > Культура & Новини > Зміст

Сонячна як крок до міста?

Aug 04, 2015

В даний час Сонячна побудови інтегрованих сонячної термічної утилізації підприємства поміщається в численних фронт жити через. Не зробити це, означає, що компанії втратять ініціативу в майбутньому ринку конкуренції. Робити, стикається з виробниками переходу для системний інтегратор на трясовини.

Цього року, багато вітчизняних сонячної води нагрівач бізнес трохи депресія: сільській місцевості політики ефект слабшає, ринковий попит, слабкі конкуренції, облицювання міських перехід в сільській місцевості, покладатися на сільських ринку і вологий пережили до кінця дня.

Політика підтримки поступово збільшуючи

В країні в середньо- і довгостроковий розвиток план для поновлюваних джерел енергії чітко визначити цілі, щоб зосередитися на розвитку сонячної термічної утилізації в місті сприяння інтеграції сонячної архітектури, Сонячний опалення проекту і будівництва сонячне опалення та охолодження демонстраційного проекту. В сільській місцевості та невеликих міст для сприяння побутової сонячний підігрівач води, Сонячний і Сонячні плити. До 2020 року Національний тепло збір області до 300 мільйонів квадратних метрів сонячних водонагрівачів та інших сонячних термічної утилізації річною потужністю Альтернативна енергетика 60 мільйонів тонн стандартний вугілля.

В останні роки Міністерство житлового, Міністерство фінансів про поновлювані джерела енергії акт представила проект "відновлюваної енергетики будівля демонстрація", заохочувати та сприяти місцевої влади в побудові уніфікованих дизайн, планування використання сонячних теплових системах. Лян Junqiang говорить "Дванадцять п'ять" період, держава для створення інтегрованої сонячної енергії розвитку підвищить інтенсивність політики сприяння, від оригінального Демонстраційний Проект показав сільського округу та інші райони міста під час оновлення і далі, розширити кількість модель міст. ”

Прорватися традиційного мислення

Цього року, центральний уряд буде побудований в країні цього року до 10 мільйонів одиниць житла громадськості в наступному 5 років, щоб побудувати міських з низькими доходами проектів житлового будівництва до 36 мільйонів одиниць. Звільнення цієї політики, знову помішуючи гарячі будівлі інтегровані сонячної теплової вітчизняні підприємства до участі в розробці ентузіазму й мотивації. Linuo Paradigma, сонцем, дощ і інші компанії, також ясно, що можливість скористатися доступне житло, сприяти будівлі інтегрованих програм.

Майбутній розвиток Сонячна компаній повинні бути "попиту під керівництвом, з точки зору будівництва й нерухомості розвитку підприємств вирішити гарячого водопостачання а також надати їм справжньої необхідності для системних рішень і послуг." Для того, щоб розірвати поточного вузьким місцем обмеження створення інтегрованої сонячної теплової застосування.