Головна > Культура & Новини > Зміст

Портативний сонячних батареях будинку показано в Шанхаї, вступ США

Aug 04, 2015

Студентів Тонджі університету спроектувати і побудувати мобільних сонячної контейнер на 16 Шанхай, забезпечує новий спосіб для людей з низьким рівнем СО2 життя і буде проходити у Вашингтоні у вересні цього року 2011 року Сполучені Штати Solar Decathlon.

Того ж дня, вартість $ 250,000, 6 контейнери зібрані в y образна простір, повністю оснащені меблями та електричні прилади, всі надані сонячної електроенергії вдома "Сонце кімната контейнер" привертає увагу.

Журналістам на сцені побачив, всього 90 квадратних метрів простору, можуть розміститися до сім'ї «зручний» сонячне будинок, Бамбук підлоги на підлогу, одного боку будинку є Складная ліжко, Ліжко підібрати слідують кабінету. Інша сторона є повністю обладнана кухня і ванна кімната, дах, налаштувати панелі сонячних батарей, щоб забезпечити електроенергією та гарячої води, живої води, система очищення стічних вод. Невелика вітальня має як ресторан і бібліотека функцій. Будинків південь прозорим, 2 контейнерів 120 градусів кут Установка призначена для забезпечення максимального кута зору. Від підлоги до стелі скляні двері контейнера посилання прямо до зовнішніх тераса і задньому дворі перед. Тільки будинків величезний металевий прикладання по обидва боки буде служити нагадуванням про цей прекрасний будинок, пов'язаних із важкий контейнера.

«Стелі і стіни і землі є з високою продуктивністю новий вакуумної ізоляцією Ради; сонячної гарячої набір жарко і кондиціонер відпрацьованого тепла, переробка інтегрована з одного боку, поліпшить має сонячної генерала за допомогою ефективності», керівник проекту і Тонджі зелених Хофбург і на нові енергії досліджень Центру виконавчого заступник директора Тан Hongwei представила НД житла, інтегровані більше елементів, будівництво енергозберігаючих технологій, як під час використання світла трубки керівництво буде природного світла, введена для критий освітлення , дах конфігурації має дощ колекції і у воді назад з системою, максимальне використання природних ресурсів.

Крім того, критий моніторинг навколишнього середовища, енергетичного менеджменту, обладнання управління і всі інші цифрофі, візуалізації інформації, житло виробництва, споживання енергії, життєвого середовища та інших даних інформації в режимі реального часу візуального відображення, 3G мобільних телефонах та інші мобільний термінал може також використовуватися для віддаленого моніторингу.