Головна > Культура & Новини > Зміст

Нові сонячні батареї зелені вогні поп

Aug 04, 2015

Як збільшується усвідомлення Бетме енергозбереження та охорони навколишнього середовища, багато продуктів в значення для грошей низький рівень споживання та енергозберігаючі напрямки розвитку. На нашому боці і багато державних установах, а також. Тепер є популярним за кордоном нових сонячних батареях екологічно чисті вуличні ліхтарі, може бути живленням від сонячних батарей і зробив великий внесок у енергозбереження та охорони навколишнього середовища.

Цей новий екологічно чисті світильники світлодіодні джерело світла з висоти 4,5 метрів, після конкретних розрахунок можна зустріти тільки на максимальній мірі освітлення потреб. Вуличні ліхтарі з сонячних фотоелектричних обладнання, встановлений на вершині лампа похилі чином, кожна Лампа вулиці PV пристроїв площу до 1,3 м. Коли Сонячний занадто, коли ви зможете знайти пік Вихідна потужність сонячної клітин, як 165-190Wp.

Кожна лампа не має вбудованого дві батареї модулі можуть зберігати 230 ампер-годин влади, може задовольнити потреби освітлення у вечірній час. Але щоб бути на безпечній стороні, нове світло також підключено до електромережі, може гарантувати у випадку дощових днів поспіль не в змозі отримати сонячної енергії, він все ще використовується. Крім того, вбудований Інтелектуальне управління системи, можна також обчислити схід і захід сонця разів на рік, так що ви можете контролювати перемикачі.