Головна > Культура & Новини > Зміст

Вулиця світлодіодні модифікованої сплеск глобального регіонів

Aug 04, 2015

Світлодіодні вулиці світло модифікованої від сплесків напруги в глобальних регіонах, в останні кілька років, smart city концепції, а також пов'язані з політики сприяння "висока cool" смарт-лампа з'явиться у великих містах.

Ханчжоу інтелектуальні Streetlight Новини вже давно викликала ризиках. Міське управління в Ханчжоу Хуан Gu Хілл Роуд не далеко від xixi кампус університету Чжецзян інтегровані інтелектуальні Streetlight пілотний проект, мета полягає в тому, щоб отримати міста Streetlight розвідки рівномірний розподіл Chengguan важливі вузлів Інтернету речей. Як зустріти людей на дорозі можна користуються Wi-Fi, стільниковий телефон зарядки основні потреби і досягти майстерності керування ефект освітлення, найкраще з обох світів.

На додаток до Ханчжоу смарт-ліхтарів гучним багато міст мають впровадження систем інтелектуальні вуличного освітлення. Тяньцзінь планує трансформувати високого тиску ртутні лампи і сприяти розвитку зеленого освітлення міста. Крім того, буде побудовано в країні взяти провідну роль у Лампа вулиці інтелектуальні центру моніторингу, і спеціальні лінії для ліхтарем контролювати і часу-під контролем з комбінацією методів контролю, засновані на Сходу та заходу сонця часів зовнішнього освітлення зміни в режимі реального часу захоплення, відправлені автоматично перемикатися на світло, при досягненні набір інструкцій Lux.

Інтернет речей, Інтернет + ввів поняття smart city поняття повного, в даний час має більш ніж 500 містах в Китаї до Smart City пілот, планує інвестувати більше трлн. Смарт-вуличні ліхтарі першокласних воїнам побудувати смарт-місто, найбільш актуальних попит.

Тим часом, Philips, загального освітлення (НІМ.) та інші традиційні вітчизняних провідних підприємств традиційне, вуличні ліхтарі або освітлення гігант, буде звертатися до розвиток інтелектуальні вогнів. Інтелектуальні освітлення як вигідно технології нішу, отримати на тому ж вулиці з високою маорі, це був безшовні "подвійний прибуток" комбінація. "Усі бізнес-підрозділу компанії старші керівники, думаю, освітлення в цією можливістю, це напад, найвищий, тому що місто має велику кількість вуличні ліхтарі, Smart City, якщо лампи один підключений до Інтернету, темно-полюс стане інтелектуальні мережі даних платформи, утворюючи Вуличну мережу." Чень Хан, генеральний директор GE lighting в Китаї заявив, що. Компанія smart платформи буде перетворений GE освітлення і GE в цілому в майбутній розвиток компанії зосереджені на інтелектуальні вуличних ліхтарів.