Головна > Культура & Новини > Зміст

Світлодіодні ліхтарі, ніж менші, більш традиційних вуличні ліхтарі синій

Aug 04, 2015

Зв ' Yandan, оцінки дискомфорт відблисків традиційних норм і на основі традиційних природи джерело світла, може не підходити для світлодіодні ліхтарі, наприклад, той же яскравість, ніж традиційний світлодіодні лампи з меншим, це може збільшити дискомфорт відблисків. Крім того, типова білий під КЕРІВНИЦТВОМ синій частини спектру більше енергії, він також може викликати більше відблисків, оскільки, на основі попередніх дослідженнях, в контексті ж яскравість, яскравіше бачення синє світло.

Розслідування, команда розроблені лабораторії місцевості, що імітують різних умовах освітлення дороги. Дослідження персоналу буде кімнаті стіни по місту та поверхні все покриттям чорного і в кімнаті, навколо розміщені різні світло імітація темних дорога вулиця Shang світлодіодні освітлення ситуації, дослідження персоналу коригування світло, створений 72 видів різних умов освітлення, волонтери спостерігача був вимоги не зручно відблиски світла рівні для визначених, загальна 9 класі об'єм, від "скромний" протистояти"до".

Відблиски випробування до обстеження існують деякі критерії, Yandan Лін сказав: "Хоча"незручно відблисків характеристики традиційні джерела для світлодіодні ліхтарі можуть не спрацювати, але може впливає на комфорт і відблисків фактори залишаються незмінними. Дослідники модифікація параметрів системи експериментальну чотирибальною освітлення: яскравість Світлодіодного освітлення, яскравість фону, з погляду спостерігача розміри світлодіодні ліхтарі, під КЕРІВНИЦТВОМ і спостерігати кут видимості.