Головна > Культура & Новини > Зміст

Світлодіодна висока Bay в даний час має універсальність застосування

Aug 04, 2015

Світлодіодні highbay сьогодні багато сировинні товари почали з'являтися на ринку, багато людей зазначили, що такий стан ринку люди турбуються, highbay та високотехнологічних продуктів, щоб non бухті світло технічний досвід до цього через розвиток прибутку. Це безперечно засмучений highbay ринку, для оптової торгівлі highbay є ризикованим інвестицій. Кажуть, якщо ця група працюють бідні шахтаря лампу на сайті може бути причиною деяких нещасних випадків сталося, видобуток вогнів кожному етапі виробництва не можуть бути проігноровані.

Світлодіодна висока Bay в даний час має універсальність застосування у світі, але є багато виробників радіатор високої потужності світлодіодні фари гірничо не знайшли краще рішення зараз покладатися на одному алюмінію на теплопровідність зустрів попит на тепло провідності світлодіодні видобутку вогнів. Ефективна теплопровідністю там не буде впливати на цей термін. Технології розсіювання тепла для гірничо-шахтного лампа виробників є найбільш критичним. Але як технологія продовжує змін та інновацій, також працював в highbay радіатора. Роль радіатор поглинається субстрат чіп тепло пройшли і потім поширення в навколишнє середовище і забезпечити світлодіодні чіп температура нормальна.

Висока затоки, цей ринок років демонструє висхідний тренд, якщо можна підняти цей поріг, що ринку через високі ціни, ми б не мають що сказати, але проблема в тому, що зараз є багато контрафактної продукції на ринку також займає багато місця на ринку за дуже високими цінами, зробити це важко розрізнити true та false. Highbay оптовиків, більшість не розумію, технологія, вони нічого не продавати товари, або виберіть потужний шкалу, має дуже великою часткою ринку і хорошу репутацію виробників мас. Світлодіодні highbay ціни вище, сировини в суміжних секторах регулюються, які б ясніше відбудеться.