Головна > Культура & Новини > Зміст

Висока потужність Світлодіодна Лампа вулиці охолодження рішень

Aug 04, 2015

Рішення під керівництвом завод освітлення додатків в кілька ключових технологій, теплових дизайн є дуже важлива частково, а також обмежує її доступ до однієї з найбільш широко використовуваних методів, щоб. Іншими словами, теплових дизайн безпосередньо визначатимуть світлодіодні завод освітлення експлуатаційні переваги і недоліки, а також фактичне додаток може досягти успіху.

Потужні світлодіодні теплової рішення

Світлодіод живлення є складають Світлодіодна лампа заводу з джерелом основні світіння, в даний час чіп електричні p світло ККД перетворення є низьким, тільки 15% ~ 20%, чип від фізичного розміру за 1 ~ 6125 мм 2, площа-густина невеликий, влада і тепло великий за споживання енергії в на 80% ~ 85% буде перетворення для тепла та необхідності був поширений, і чіп температури над має цінність Ши , світіння змінної довжини хвилі довгий, колір сталася червоний переїхав, буде призвело до чіп на світловіддача відмовився і за допомогою життя зменшується, багато просили. Тому для забезпечення ефективного використання потужних Світлодіодних нормальний, тепловиділення є перший всі найважливіші проблеми повинні вирішуватися.

Два, світлодіодні junction температури і світловим потоком, тривалість життя

На основі характеристики Світлодіодна Висока потужність, її junction температури і світловим потоком розмір, тривалість життя має безпосередній інтерес.

Зі зростанням світлодіодні чіп junction температури, виведіть її світловим потоком падіння регулярно, термін служби також демонструє тенденцію до зниження в піст. Тому скорочення чіп підтримується в дозволеними ПРИВІВ спочатку вирішити Основні технічні питання.

По-третє, під КЕРІВНИЦТВОМ упаковка, теплова

Теплове дизайну світлодіодні пакета визначається світлодіодні виробничого процесу. Малюнок 2 показує світлодіодні пакет теплової дизайн загальний процес аванси, в першу чергу, чіп теплової дизайн і дизайн упаковки. Таким чином через наукових і раціональний дизайн може бути задовільними посібник для тепло й охолодження.

Чотири, світлодіодні вторинних охолодження рішень

Для комерційно доступні потужних Світлодіодних, побудований за його чіп теплової дизайн упаковки є фіксованою, використання не може бути зміненим, тому при використанні як у лампи освітлення необхідно відповідно до фактичного робочому стані і умови праці вторинних теплова рішення дизайну.