Літієвої батареї сонячні вуличні ліхтарі

Літієвої батареї сонячні вуличних ліхтарів. Літій батареї сонячні вуличні ліхтарі, називають Li-Ion сонячної вуличні ліхтарі, літію сонячної вуличні ліхтарі, літій-іонний акумулятор сонячної вуличних ліхтарів. Перевага Lith

Відомості про продукт

Напрямку Yangzhou Bright сонячної рішень Co., Ltd-один з провідних Китай літієві батареї сонячної вуличні ліхтарі виробниками та постачальниками і як професійна компанія, у нас є наші власні продуктивним фабрики, яка може виробляти найкращі і найновіші літієві батареї сонячної вулиці запалює продукти, Ласкаво просимо до купити або оптова продаж товарів від нас.

Літієвої батареї сонячні вуличних ліхтарів.
Літій батареї сонячні вуличні ліхтарі, називають Li-Ion сонячної вуличні ліхтарі, літію сонячної вуличні ліхтарі, літій-іонний акумулятор сонячної вуличних ліхтарів.

Перевага літієвої батареї сонячні вуличних ліхтарів:
А.) Хороший дизайн. Це Сонячна ліхтарем поєднуючи панель PV літій. Електрики від сонячної енергії генерується високої ефективності сонячних панелей PV і накопичується в акумуляторах літій, прикріплені до задньої панелі. Це потім використовуються для живлення високої яскравості світлодіодні вогні протягом приблизно 12 годин вночі * 3-4 днів похмурим погода.
B.) Зменшує впливу на навколишнє середовище шляхом використання літієві батарейки
На відміну від загальних моделей, які потрібно окремо встановленої великим свинцево-батареї, літієві сонячного світла вулиці малої і вишуканий, та свинцю дизайн знижує її вплив на навколишнє середовище.
C.) Панелі сонячних батарей, літієвих батарей та Світлодіодних ламп низькими експлуатаційними витратами і довго довговічність
На відміну від загальних моделей, які використовуються свинцево кислотних акумуляторів нова модель є більш екологічними. Заряду і розряду ставка літієвих батарей є також 1,5 рази свинцю кислотних акумуляторів, що дає змогу більш ефективно використовувати енергію.
Операційні термін служби джерела живлення батарея літію закінчено 10 років * 4, зменшуючи обслуговування коштує, такий обмін акумулятор, це можливо. Оперативних тривалість життя сонячних панелей є більш ніж 20 років, і індикатор 80000 годин, якщо працюють протягом 12 годин на добу в рейтингу 100%, бл. 18 років.

Основні додатки літієвої батареї сонячні вуличних ліхтарів.
Літієві батареї сонячної вулиці світло підходить для використання у школах, парки, вулиці, шосе, ферми, краєвид саду, навколо будинку і державних установах відкритий

Деякі моделі літієвої батареї сонячні вуличних ліхтарів.

Назва: Літій сонячної вуличні ліхтарі
Артикул: BRH-L1A
Розроблений живлення: 30W-120W

Назва: Літій сонячної вуличні ліхтарі
Артикул: BRH-N5
Розроблений живлення: 30W-120W

Назва: Літій сонячної вуличні ліхтарі
Артикул: BRH-N3
Розроблений живлення: 30W-120W

Назва: Літій сонячної вуличні ліхтарі
Артикул: BRH-N6
Розроблений живлення: 30W-120W

Назва: Літій сонячної вуличні ліхтарі
Модель: Концерн-A1
Розроблений живлення: 30W-120W

Назва: Літій сонячної вуличні ліхтарі
Модель: Концерн-А3
Розроблений живлення: 30W-120W

Шановний добродію або менеджер зі закупівель,
Спасибо за ваш час на читання наших літієвої батареї сонячні вуличні ліхтарі ретельно, якщо у вас є свій власний дизайн або детальні вимоги, можна надіслати нам електронної пошти.
Також якщо ви не знаєте, дизайн, ви можете розповісти нам дорожні умови, як дорога довжину, ширину дороги, скільки смуги? Він використовується для світло-місто великої дороги або світло-невеликий дороги сільській місцевості? Так що ми можемо розробити для вас.
Також ви повинні сказати нам яке місто чи ви з, так що ми можемо перевірити сонячної і погодні умови, перш ніж робити конструкцій.
PLS Відішліть листа за адресою sales@brsolar.net
Ще раз спасибі за ваш час і сподіваюся, що бізнес разом для великих ринках літієвої батареї сонячні вуличних ліхтарів.

Розслідування